/Files/images/dn/OT_новый размер.jpg Освіторія. Громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Створює інноваційні школи і програми, допомагаєвчителям навчатись та надаєдоступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям.
/Files/images/dn/NU_новый размер.jpg На Урок. Український освітній онлайн-портал для вчителів створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами
/Files/images/dn/WO_новый размер.jpg Всеосвіта. Містить базу навчальних матеріалівз будь-якого предмету
/Files/images/dn/NUS_новый размер.jpg НУШ. Міністерством освіти і науки України у партнерстві з громадською організацією «Смарт освіта» було створено сайт для інформування про перебіг реформи та її ключові позиції
/Files/images/dn/EG_новый размер.jpg Електронний журнал. Електронні журнали та щоденники створені в рамках розвитку Програмно-апаратного комплексу «Автоматизований комплекс освітнього менеджменту», який є модернізованою системою ІТС «ДІСО»
/Files/images/dn/MP_новый размер.jpg Методичний портал. Спеціалізований ресурс призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен педагог
/Files/images/dn/UGO_новый размер.jpg Учительський журнал. Сайт для вчителів, який дозволяє поділитися авторськими розробками уроків, замовити сертифікат і поспілкуватися з колегами.
/Files/images/dn/WVUB_новый размер.jpg Вчитель вчителю, учням та батькам. Сайт на допомогу вчителям початкових класів та батькам уплануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра.
/Files/images/dn/OZ_новый размер.jpg Острів знань. Всеукраїнський освітній портал, який об’єднує між собою учнів, педагогів та батьків.
/Files/images/dn/BR.jpg Своєрідний бібліографічний покажчик з матеріалами до уроків. Добірки ресурсів (відео, дидактичні матеріали, інструменти тощо) з різних джерел за класами, предметами й темами згідно чинних програм.
Кiлькiсть переглядiв: 37