Всеукраїнський Інтернет-конкурс „Учитель року”

Конкурс організовує редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” за сприяння Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Конкурс проводиться з метою підтримки ініціативних і талановитих педагогів природничих предметів та початкової школи, розвитку їхнього творчого потенціалу.

Основними завданнями Конкурсу є пошук талановитих учителів, які володіють предметом та бажають вдосконалювати свою фахову майстерність.

До участі у Конкурсі запрошуються учителі початкових класів, які викладають предмет „Природознавство”, та учителі природничих предметів (фізики, хімії, біології, екології, астрономії, географії).

Учасники Конкурсу беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах.

Конкурс проводиться анонімно, а його результати оприлюднюються лише за згоди Учасників Конкурсу.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі у тестовому етапі Учасник реєструється за посиланнямkolosok.org.ua/wp-login.php?action=register&formmod=1, вказує своє прізвище, ім’я та по батькові, предмет, який викладає, школу, електронну пошту, контактний телефон.

Реєстрація розпочинається 1вересня і завершується за день до початку виконання завдань тестового етапу. Логін і пароль, вказаний під час реєстрації, є ключем доступу до завдань тестового етапу.

Оргкомітет конкурсу повідомляє про дату і час виконання завдань та надає інструктивні матеріали тестового етапу заочного туру на сайтіkolosok.org.ua.

Орієнтовні терміни виконання завдань тестовогоетапу подано утаблиці.

Таблиця 1. Орієнтовні терміни проведення тестовогоетапу заочного туру Конкурсу

НомінаціяДата проведення
Початковашкола 30 січня, 11.00-12.00
Фізика і астрономія 30 січня, 12.00-13.00
Біологіята екологія27 лютого, 11.00-12.00
Хімія27 березня, 11.00-12.00
Географія27 березня,12.00-13.00

У вказаний час Учасник отримує доступ до банку завдань і обирає одну з номінацій: „ПОЧАТКОВА ШКОЛА”, „ФІЗИКА І АСТРОНОМІЯ”, „ХІМІЯ”, „БІОЛОГІЯТА ЕКОЛОГІЯ”, „ГЕОГРАФІЯ”.

Кожна номінація передбачає виконання Учасником не менше 30-ти тестових завдань, зміст яких відповідає науковій парадигмі навчального предмету (природознавства у початковій школі, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії).

Час виконання завдань обмежений.

По завершенню виконання завдань кожному Учаснику доводиться до відома результат у балах, час, затрачений ним на виконання завдань, а також таблиця правильних відповідей.

Учасник надсилає конкурсну роботу на адресу: teacherkolosok@gmail.com у визначені Оргкомітетом терміни.

Конкурсну роботу учасник надсилає з електронної адреси, яка вказана ним під час реєстрації. Назва надісланого файлу – номінація, категорія, назва роботи, прізвище й ім’я учасника, електронна адреса.

5.7. Орієнтовні терміни подачі конкурсних робіттворчого етапу заочного туру подано у таблиці 2.

Таблиця 2. Орієнтовні терміни подачі конкурсного завданнятворчогоетапу заочного туру Конкурсу

Номінації Терміни подачі творчих робіт
Початкова школа,фізика і астрономія 01-27 січня
Біологіята екологія 01-27 лютого
Хімія, географія 01-27 березня

Оргкомітет не приймає апеляцій щодо робіт тестовогоетапу та не надсилає Учасникам аналізу їхніх творчих робіт. Апеляція не приймається і щодо виникнення форс-мажорних обставин (низька швидкість передачі даних через інтернет-канал в Учасників, збої у роботі їхньої електромережі та ін.).

Кiлькiсть переглядiв: 14